«Американський аналітик», який заявив в ефірі НТВ про провал США в гонці озброєнь, виявився співаком і продавцем мила.

У програмі телеканалу НТВ «Підсумки дня» один із сюжетів був присвячений «бурхливої ​​реакції на Заході», викликаної оприлюдненими в четвер посланням Володимира Путіна. За версією НТВ, причина «ажіотажу» в тому, що «США були абсолютно впевнені, що у військовій сфері залишаються попереду планети всієї, але тепер виявилося, що ситуація дещо змінилася».

Цю точку зору в програмі висловив Деніел Патрік Велш, представлений як американський політичний аналітик: «Ця істерія пов’язана з тим, що США щиро вважали, що у військовій сфері випереджають Росію. Для тих, хто стоїть біля керма Америки, було немислимо, що Росія і Китай можуть нас наздогнати і стати реальною загрозою. Це вже було раніше, коли Штати хотіли зруйнувати СРСР і витрачали, витрачали, витрачали на це гроші. Але тепер зовсім інша справа — трильйони доларів, які американці вливають в оборонку, пустили за вітром. Це просто повний провал ».

Хто ж цей аналітик, який робить такі сміливі висновки? Деніел Патрік Велш (або Уелч, в російських ЗМІ його прізвище Welch передають по-різному) живе в передмісті Бостона Сейлеме, разом з дружиною він містить приватну школу. На своєму сайті, де він називає себе «письменник, співак, перекладач, активіст -» співаючий поет «», Уелш торгує диском зі своїми піснями, написаної не ним книгою, яка критикує американську зовнішню політику, а також листівками і милом.

Своїх книг у цього письменника, мабуть, немає, але статті про політику він час від часу публікує — в маловідомих інтернет-виданнях, таких як Truth Out, Consortium News, Third World Traveler. В основному він критикує американську політику, яку вважає мілітаристської і експансіоністської. Уелш співчуває сепаратистам на сході України, а її офіційна влада називає «хунтою, контрольованої Вашингтоном».

Зрозуміло, на американця з такими поглядами не могли не звернути уваги і російські офіціозні ЗМІ, і якщо свої оригінальні тексти він публікує лише на мало кому відомих сайтах лівацької спрямованості, то в Росії на нього посилаються і беруть у нього коментарі найбільші інформаційні агентства і телекомпанії. У травні 2014 «РІА Новини» виклало зміст статті Велша, де він передбачав, що українська криза призведе до краху НАТО і Євросоюзу, а в сюжеті «Первого канала» незадовго від цього він стверджував, що в Донбасі воюють чотириста американських найманців. У листопаді 2015 року на телеканалі RT він звинувачував Україну в продажу зброї ІГІЛ, а в травні 2016 року у тому ж каналі шкодував про звільнення з ув’язнення Надії Савченко, назвавши її «вбивцею, яка від імені Порошенко брала участь в пригніченні жителів сходу України».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here