Глава МВС України заявив, що в день виборів президента Росії на територію представництв будуть допущені тільки особи з дипломатичним статусом.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що громадяни РФ, за винятком дипломатів, не допускатимуться в неділю, 18 березня, на територію російських дипломатичних установ в Україні для участі в виборах президента РФ.

«МВС України повідомляє, що в неділю, 18 березня 2018 року, режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України в Києві, Харкові, Одесі та Львові не буде передбачати доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах … Доступ до установ матимуть особи виключно з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ в цей день на територію диппредставництв допускатися не будуть «, — написав Аваков у своєму фейсбуці.

Він звинуватив Москву у веденні «гібридної війни, анексії Криму та окупації Донбасу».

«МВС України заявляє, що проведення незаконних виборів на суверенній українській території в порушення всіх норм міжнародного права неприпустимо!» — пише Аваков.

Напередодні повідомлялося, що на території України відкриються чотири ділянки для голосування під час проведення виборів президента РФ.

«Голосування відбуватиметься 18 березня 2018 року зі 8:00 до 20:00 годин за місцевим часом на виборчих дільницях в посольстві і генеральних консульствах Росії на Україну», — говорилося в повідомленні посольства РФ в Києві.

Ділянки будуть відкриті на території посольства РФ в Києві, в приміщеннях генеральних консульств у Львові, Одесі та Харкові.

Однак українські націоналісти вже кілька днів анонсують протестні акції в день виборів президента РФ. Так, у неділю активісти «ВО» Свобода «, Правого сектора (заборонена в РФ — ІФ), Нацкорпуса та інших організацій правого спрямування мають намір провести акцію біля генконсульства Російської Федерації у Харкові.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here