Президент США Дональд Трамп «оскаженів» через витік в ЗМІ інформації про те, що його помічники радили йому не вітати президента Росії Володимира Путіна з перемогою на виборах, повідомляє CNN з посиланням на джерело. За його словами, пан Трамп «кипів від злості», розпитуючи своїх радників про те, як ці дані просочилися в ЗМІ. Як пояснив співрозмовник телеканалу, дуже невелика група людей мала доступ до цієї інформації.

CNN стверджує, що в лють також прийшов глава адміністрації Білого дому США Джон Келлі, який планує обговорити витік на сьогоднішньому брифінгу і вже доручив своїм помічникам розібратися в ситуації. «Якщо це правда, значить, хтось злив документи президента. Витік такої інформації є злочином », — пояснив телеканалу високопоставлений представник Білого дому.

Про те, що Дональд Трамп проігнорував рекомендацію своїх радників не вітав Володимира Путіна, повідомила газета The Washington Post. Розмова президентів двох країн відбувся вчора. Господа Путін і Трамп обговорили ситуацію в Сирії, на Україні і в КНДР, зусилля щодо обмеження гонки озброєнь, а також можливу зустріч на вищому рівні. У Кремлі повідомили, що розмова «носив конструктивний, діловий характер».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here