Поліція розцінює отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії як замах на вбивство, повідомив помічник комісара лондонської поліції Марк Роулі.

Він підтвердив, що Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичним речовиною, але не уточнив, що це було за речовина.

Поліцейський, першим прибув на місце події, також зараз знаходиться в лікарні; він в критичному стані, повідомив Роулі.

  • Раніше про те, що засуджений за держзраду колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія могли бути отруєні нервово-паралітичним речовиною, з посиланням на джерела написала The Guardian.
  • Скрипаль і його дочка 4 березня були виявлені без свідомості в торговому центрі англійського міста Солсбері. Їх доставили в лікарню, вони знаходяться в критичному стані. Поліцейські також вивчають обставини смерті сина і дружини Скрипаля.
  • За даними Reuters, поліція схиляється до версії про причетність Росії до отруєння. Передбачається, що Скрипаля могли отруїти на знак помсти за його зраду. Офіційно британська поліція не звинувачувала Росію в причетності до отруєння.
  • У МЗС заявили, що Росія досі не отримувала від Лондона прохань про сприяння в розслідуванні обставин отруєння Скрипаля та його дочки. За словами офіційного представника відомства Марії Захарової, Захід відразу став використовувати те, що сталося зі Скрипаль для нагнітання антиросійської кампанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here