Москві помер народний артист СРСР, художній керівник МХТ ім. Чехова і «Табакерки» Олег Табаков, повідомили в прес-службі театру.

Актор помер на 83-му році життя після важкої тривалої хвороби. Прощання відбудеться в МХТ, дата стане відома пізніше.
«У зв’язку з такою страшною для нас втратою — смертю Олега Павловича Табакова — в театрі скасовуються всі спектаклі сьогодні», — сказали в прес-службі.

Про госпіталізацію артиста в Першу міську лікарню стало відомо в кінці листопада. Пізніше в ЗМІ з’являлася інформація, що Табакова підключили до апарату штучної вентиляції легенів, незважаючи на поліпшення стану напередодні Нового року.

Творчий шлях

Табаков народився 17 серпня 1935 року в Саратові в сім’ї лікарів. У 1957 році він закінчив Школу-студію МХАТ, грав в численних театральних постановках. У 1971-1976-му, одночасно з акторською діяльністю, очолював «Современник». З 2000 року Табаков займав пост художнього керівника МXТ імені А. П. Чеxова, а з 2004-го виконував і обов’язки директора театру.

Табаков також відомий ролями в кіно. Він грав у фільмах «Сімнадцять миттєвостей весни», «Польоти уві сні і наяву», «Людина з бульвару Капуцинів», «Ближнє коло» і «Сирота казанська».
Крім того, артист озвучив кількох персонажів мультфільмів. Його голосом говорять герої анімаційних фільмів «Бобик в гостях у Барбоса», «Троє з Простоквашино», «Канікули в Простоквашино», «Зима в Простоквашино» і «Їжачок плюс черепаха».

У Табакова залишилися дружина, актриса Марина Зудіна, і четверо дітей, двоє з яких — від першого шлюбу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here