Лідери двох країн обговорили палестино-ізраїльське врегулювання, а також інші питання, які викликають взаємну стурбованість.
Президенти США і Росії Дональд Трамп і Володимир Путін провели телефонну розмову в понеділок, 12 лютого, повідомили в прес-службі Білого дому.

Відзначається, що лідери двох країн обговорили питання, що викликають взаємну стурбованість, включаючи ядерну проблему КНДР.
Також Трамп заявив про необхідність досягнення «міцного мирної угоди» між Ізраїлем і Палестиною.

«Президент Путін зазначив, що він зустрінеться з президентом Палестинської автономії Махмудом Аббасом пізніше сьогодні (12 лютого), А президент Трамп сказав, що зараз саме час працювати в напрямку міцного мирної угоди (між Ізраїлем і Палестиною — ред.)», — інформіроваліі в адміністрації президента США.

Крім того, американський лідер висловив співчуття у зв’язку з катастрофою російського літака Ан-148, яка забрала життя 71 людини, і заявив про готовність допомогти в розслідуванні трагедії.

Раніше сам Путін на зустрічі з лідером Палестини повідомив про розмову з Трампом і уточнив, що обговорювалося палестино-ізраїльське врегулювання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here