Народний депутат Надія Савченко закликає українських громадян і військових повалити «злочинну владу Порошенко».

Про це вона розповіла після допиту в СБУ.

«Зараз є багато військових, які мене чують, які погоджуються, що військовий переворот в Україні — це досить очікуване і, напевно, досить правильне подія», — сказала Савченко.

Вона додала, що такого розуміння «немає в командуванні, тому що там грають під владу і під Росію, і вбивають свій народ».

«Але є багато військових, які розуміють, що відбувається», — сказала Савченко.

Вона звинуватила українську владу «в злочинах проти українського народу, у всіх тих смертях, що сталися за період діючої злочинної влади Порошенко».

«І тепер я закликаю українців — якщо ви розумієте, що якщо ви зараз не відстоїте право на своє життя, на свою свободу, то ви будете жити гірше, ніж в терористичному тоталітарному режимі Росії», — сказала Савченко.

Нардеп нагадала, що українці завжди вміли повставати.

«Я ніколи не закликала вас на майдани, ніколи не хотіла кровопролиття простого народу. До влади підібратися завжди важко. На Майдані не загинув жоден політик. Мені не страшно, як не було і не буде. За правду боротися, жити і вмирати ніколи не страшно «, — сказала Савченко.

При цьому вона не відповіла на жодне запитання журналістів, хоча перед допитом обіцяла, що відповість.

Савченко вивели з сесійної зали, джерела кажуть: через гранат в сумці

З народним депутатом Надією Савченко в сесійній залі Верховної Ради стався інцидент, в якому може бути задіяно зброю.

Це підтверджують джерела.

Представник президента в парламенті Ірина Луценко заявляє, що в четвер Савченко вивели з Ради через загрозу з її боку. Про це пишуть «Українські новини».

«Савченко вивели із залу, була ситуація, яка мала певні загрози для оточуючих. Надію Савченко попросили вийти із залу», — сказала вона.

При цьому на уточнююче питання журналістів, в чому саме полягала загроза, Луценко не відповіла.

Повідомляється, що коли Савченко зайняла своє робоче місце, до неї підійшли кілька депутатів від фракції «Народний фронт», зокрема Андрій Тетерук і Андрій Левус.

Після нетривалої розмови Савченко в супроводі депутатів покинула будівлю парламенту.

За інформацією співрозмовників «Української правди», Савченко занесла в зал три гранати і пістолет. Цю інформацію УП підтвердили співрозмовники в двох фракціях коаліції. Саме вони її і вивели із залу. Охоронці не мали права перевірити депутата.

Пізніше стало відомо, що гранати виявила охорона на вході і повідомила охорони спікера Андрія Парубія. Той пішов в кулуари шукати Савченко, щоб вона не зробила нічого поганого. Депутати її зустріли і відвели на розмову в кабінет голови ВР.

За інформацією джерел УП, Савченко погодилася віддати боєприпаси за умови, що інцидент не отримає розголосу.

Прес-секретар Савченко Тетяна Проторченко в коментарі «Українській правді» назвала цю інформацію «чиїмись божевільними фантазіями».

«Я не знаю, хто вам таке сказав, вибачте, я таке навіть коментувати не збираюся. Чиїсь божевільні фантазії!» — заявила вона.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here