Британський прем’єр Тереза ​​Мей заявила в парламенті про те, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичним речовиною, розробленою в Росії.

За словами прем’єра, було застосовано нервово-паралітичні отруйна речовина нового покоління під назвою «Новачок».

«Досить імовірно, що Росія несе відповідальність за дії, вчинені проти Сергія Скрипаля та його дочки Юлії», — заявила Мей.

Тереза ​​Мей заявила, що дає Росії час до вівторка, щоб пред’явити пояснення з приводу події.

Якщо з боку Росії не буде заслуговує на довіру відповіді, сказала Тереза ​​Мей, отруєння Скрипаля буде вважатися протизаконним використанням російською державою сили на території Великобританії.

Російський МЗС заявив, що звинувачення британського прем’єра є «черговою інформаційно-політичною кампанією».

«Це циркове шоу в британському парламенті. Висновок очевидний: чергова інформаційно-політична кампанія, заснована на провокації. Перш, ніж складати нові казки, нехай хтось в Королівстві розповість, чим закінчилися попередні справи — про Литвиненко, Березовського, Перепілічного і багатьох інших , хто загадково помер на британській землі. Грімпенская трясовина продовжує зберігати свої таємниці «, — заявила представник МЗС Марія Захарова.

Раніше повідомлялося, що «Новачки» були розроблені радянськими вченими перед розвалом СРСР, випливало з статті хіміка Віла Мирзаянова, опублікованій в газеті «Московские новости» в 1992 році під заголовком «Отруєна політика».

Прем’єр-міністр Великобританії в понеділок, 12 березня провела в Лондоні засідання ради національної безпеки, на якому міністри уряду, керівники розвідки і військового відомства обговорили інформацію, отриману в результаті розслідування обставин отруєння Сергія Скрипаля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here