Президент США Дональд Трамп в ході телефонної розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель обговорив отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля, єдність НАТО, Північну Корею та протидію Китаю в галузі торгівлі. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

«Президент Дональд Трамп поговорив сьогодні з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, щоб обговорити спільні дії між Сполученими Штатами і Німеччиною з новим урядом», — повідомляє Білий дім.

Крім того, Трамп і Меркель позитивно охарактеризували спільні дії союзників НАТО, держав-членів Європейського союзу в частині висилки російських дипломатів в знак солідарності з Великобританією у відповідь на використання Росією хімічної зброї. Вони обговорили спільні зусилля, щоб протистояти використанню інтелектуальної власності, а також політику в області ввізних мит і криза, пов’язана з Північною Кореєю.

Нагадаємо, Трамп також провів телефонну розмову з президентом Франції Емманюелем Макрона. В ході телефонної розмови у вівторок, 27 березня, вони обговорили рішучу відповідь на застосування Росією отруйної речовини в Великобританії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here