Прес-секретар Білого Дому заявила, що президент ніколи не заперечував і кілька разів підтверджував, що російське втручання було.
Президент США Дональд Трамп не заперечує, що Росія могла втрутитися у вибори президента країни в 2016 році. Про це на брифінгу заявила прес-секретар Білого Дому Сара Сандерс, сказано у відповідній заяві.

За словами Сандерс, для Трампа «абсолютно ясно, що Росія втручалася у вибори. Гранично ясно і те, що це не вплинуло на вибори». Також вона заявила, що не було ніяких контактів передвиборного штабу Трампа з росіянами в плані виборів.

— Абсолютно. І президент визнавав це кілька разів раніше. Він неодноразово висловлювався — я думаю, що одне з місць, де ви, хлопці, схоже, дуже заплуталися, і, схоже, це відбувається регулярно — президент не сказав, що Росія не втручалася. Те, що він говорить, це те, що це не вплинуло, і це, звичайно ж, не було на допомогу кампанії Трампа, — сказала Сандерс.

Нагадаємо, що раніше в лютому міністерство юстиції США оприлюднило список з 13 громадян Росії, які підозрюються у втручанні в вибори в США. Серед них є співробітники петербурзького Агентства інтернет-досліджень, більш відомого як «Фабрика тролів», і бізнесмен Євген Пригожин, якого вважають близьким людиною Володимира Путіна.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here