У Вашингтоні у вівторок, 27 лютого, площу перед будівлею посольства Росії офіційно назвали на честь Бориса Нємцова. У церемонії взяли участь вдова Нємцова Раїса і дочка Жанна.

Про це Жанна Нємцова повідомила в інтерв’ю DW. За її словами, рішення присвоїти площі ім’я Нємцова ухвалила міськрада Вашингтона.

«Я думаю, їх логіка була така, що Борис Нємцов був російським політиком. Росії варто пишатися тим, що Борис Нємцов був державним діячем і політиком, який хотів бачити Росію більш процвітаючою, європейською, демократичною», — сказала вона.

Пропозицію назвати одну з площ Вашингтона ім’ям Нємцова висунув в 2016 році сенатор-республіканець від штату Флорида Марк Рубіо.

Повідомлялося, що в разі схвалення ініціативи міською радою російське посольство в США отримає адресу: 1 Boris Nemtsov Plaza (площа Бориса Нємцова, будинок 1).

На початку січня міськрада Вашингтона одноголосно схвалила законопроект про перейменування.

У жовтні 2015 року міській голова Києва Віталій Кличко анонсував розгляд питання про перейменування Повітрофлотського проспекту на честь Нємцова. Київміськрада повідомила, що поки не розглядала цей проект.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here