У минулу п’ятницю суд американського штату Орегон виніс вирок 32-річній Дженьюарі Нетерлін, власниці дитячого садка, яка пичкала малолітніх вихованців препаратом мелатонін, також званим «гормоном сну», а поки ті спали, проводила час в спортзалі Cross Fit і солярії.

Нетерлін визнали винною в 11 епізодах злочинної недбалості і в одному випадку ненавмисного спричинення травм і засудили до 21 року позбавлення волі, пише в понеділок, 12 березня, сайт телеканалу NBC 4.

Як випливає з матеріалів кримінальної справи, Нетерлін організувала нелегальний дитячий сад під назвою Little Giggles ( «Трохи сміху») і брехала клієнтам, стверджуючи, що є дипломованою медсестрою. Підпільний заклад функціонував чотири роки.

Поліція порушила розслідування за скаргою колишнього бойфренда зловмисниці, який зауважив, що Нетерлін залишає дітей без нагляду в робочі години і займається в цей час особистими справами.

Власниця дитсадка оголосила час між 11:00 і 14:00 «тихою годиною» і заборонила батькам вихованців забирати дітей в цей проміжок часу.

Після розкриття злочину один з малюків, які відвідували дитячий садок Нетерлін, був направлений в одну з лікарень Портленда, де у нього діагностували опіки обличчя та голови. Злочинниця пояснила ці травми тим, що дала вихованцю надто гаряче молоко.

Вона також була викрита в тому, що вимагала від домочадців давати неправдиві відомості поліції, стверджуючи, що вони нібито доглядали в ці години за дітьми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here