Єврокомісія у вівторок запустила інтернет-портал програми WiFi4EU, спрямований на те, щоб покрити всю Європу безкоштовним бездротовим інтернетом. Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії, передає УНН.

На сьогодні муніципалітетам у всій Європі пропонується зареєструватися для участі в конкурсі, в рамках якого можна подати заявку на отримання фінансової підтримки ЄС в створенні WiFi.

Програма WiFi4EU пропонує ваучери вартістю 15 тисяч євро для створення точок безкоштовного WiFi в громадських місцях: бібліотеках, музеях, парках, на площах і тому подібне.

За словами глави Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, ініціатива WiFi4EU спрямована на те, щоб «забезпечити безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету в кожному європейському місті і селі до 2020 року».

На раціоналізацію програми в бюджеті Євросоюзу до 2020 року передбачено 120 млн євро, що дозволить встановити точки безкоштовного WiFi в 8 тис. Самоврядувань у всіх державах-членах ЄС, а також Норвегії та Ісландії.

Реєстрація для участі муніципалітетів в програмі завершився 20 березня 2018 року, подача заявок почнеться в середині травня. В рамках першого етапу будуть виділені 1000 WiFi4EU ваучерів по 15 тисяч євро кожен.

Кожна країна, яка візьме участь в програмі, отримає мінімум 15 ваучерів. У найближчі два роки будуть проведені ще чотири конкурси в рамках проекту WiFi4EU.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here