США вимагають, щоб російські дипломати покинули територію резиденції російського генконсула в Сіетлі (штат Вашингтон) до 25 квітня. Про це заявив у вівторок ТАСС консул-радник даного диппредставництва Халіт Айсин.

«Доступ в приміщення [генконсульства] припиняється 1 квітня в 23:59 за місцевим часом», — зазначив він. При цьому дипломати повинні будуть покинути територію резиденції генконсула, яка є дипломатичної власністю РФ, до 23:59 за місцевим часом 24 квітня, додав Айсин.

За його словами, поки невідомо, куди саме будуть направлені співробітники закривається генконсульства. Також не ясно, в які диппредставництва США будуть передані архіви генконсульства в Сіетлі. З усіх питань, пов’язаних консульською службою, громадян просять звертатися в посольство Росії у Вашингтоні, а також в російські генконсульства в Нью-Йорку і Х’юстоні (штат Техас).

У понеділок адміністрація США оголосила про висилку з країни 48 російських дипломатів і 12 дипломатичних співробітників російського постійного представництва при ООН в Нью-Йорку. Також буде закрито консульство в Сіетлі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here