Телеканал CNN опублікував відеозапис авіаудару сил американської коаліції під Дейр-ез-зором, жертвами якого стали громадяни Росії.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс оголосив, що в районі удару не було сил Міноборони РФ, про що повідомила російська сторона.

Однак, в Кремлі не стали коментувати цю інформацію, пославшись на відсутність інформації про незаконних збройних формуваннях.

В ході спілкування з журналістами в середу прес-секретарю президента РФ Дмитра Пєскова в зв’язку з інформацією про загибель росіян в результаті обстрілу коаліційними силами в Сирії поставили запитання про те, «в якому статусі ці люди проходять для Кремля, коли вони воюють в Сирії».

«Ми в Кремлі не володіємо детальною інформацією, яка б дозволяла робити якісь висновки. Не можна виключати, що на території Сирії можуть перебувати громадяни РФ. Вони не відносяться до Збройних сил РФ», — сказав Пєсков.

При цьому він підкреслив, що «в будь-якому випадку» громадяни РФ «залишаються громадянами Російської Федерації, що б не було».

Пєскова було поставлено питання про те, чи не розглядається питання про оголошення жалоби «у зв’язку із загибеллю великої кількості громадян» в Сирії. Прес-секретар заявив, що в Кремлі невідомо, про яку кількість загиблих йдеться, тому він не розуміє питання.

7 лютого 2018 року міжнародна коаліція під керівництвом США завдала авіаудару по колоні озброєних прихильників Башара Асада. Це була відповідь на напад на штаб «сирійських демократичних сил», де перебували американські військові радники. За відомостями джерел в американському оборонному відомстві, серед озброєних прихильників Асада були російські найманці; більшість з них загинули.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here