Адміністрація американського президента Дональда Трампа в середу прийняла рішення заборонити польоти в США для чотирьох китайських авіакомпаній, повідомляє агентство Associated Press.

У міністерстві транспорту США зазначили, що пасажирські авіарейси чотирьох китайських авіакомпаній в США і в зворотному напрямку припиняться з 16 червня. При цьому влада США не виключає, що де-факто ця заборона може почати діяти і раніше.

Це — відповідь Вашингтона на рішення КНР, незважаючи на поступову нормалізацію в США ситуації з коронавірусом COVID-19, поки не дозволяти американським авіаперевізникам United Airlines і Delta Air Lines відновити рейси в Китай.

При цьому у Вашингтоні готові до переговорів з Пекіном з цієї проблеми.

«Міністерство буде продовжувати взаємодіяти зі своїми китайськими колегами з тим, щоб як американські, так і китайські перевізники могли в повному обсязі користуватися своїми правами», — зазначили у відомстві.

«Водночас, ми поки дозволятимемо китайським авіаперевізникам здійснювати стільки рейсів у США, скільки китайська влада дозволяє нашим авіакомпаніям», — пояснили в американському міністерстві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here