Колишній віце-президент США Джо Байден залишається найпопулярнішим серед учасників президентських перегонів від Демократичної партії, повідомляє в середу CNN із посиланням на власне опитування.

Згідно з його результатами, 28% прихильників демократів підтримують Байдена. Цей показник зменшився на 6 процентних пунктів порівняно з аналогічним опитуванням минулого місяця.

За ним іде сенатор Берні Сандерс із 17%. Ще 14% опитаних готові віддати свій голос за сенатора Елізабет Воррен. У мера міста Саут-Бенд в Індіані Піта Буттіджеча — 11% прихильників. Зазначається, що підтримка Буттіджеча з жовтня зросла майже вдвічі.

Колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, згідно з результатами опитування, набирає лише 3%. Однак він лише днями приєднався до боротьби за висунення кандидатом у президенти США від Демократичної партії, не брав участі в дебатах і лише розпочинає проведення передвиборної кампанії. Аналітики вважають кандидатуру Блумберга потенційною загрозою насамперед для іншого «помірного» демократа — Байдена.

Опитування проводилося 21-24 листопада. В ньому взяли участь близько 400 американських виборців, які заявили про те, що вони підтримують демократів.

Минулого тижня президент США Дональд Трамп заявив, що не знає, кому з кандидатів від демократів вдасться перемогти на праймеріз партії та стати його опонентом на виборах 2020 року, але він готовий боротися з будь-ким із них.

Наступні президентські вибори в США відбудуться в листопаді 2020 року. Трамп неодноразово заявляв про намір переобратися на президентську посаду й висловлював упевненість у тому, що йому це вдасться.

Раніше Трамп назвав Сандерса і Байдена своїми основними суперниками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here