Колишній віце-президент США Джо Байден у понеділок заявив, що президент США Дональд Трамп гірше, ніж хто-небудь ще, зможе відреагувати на ситуацію з поширенням коронавірусу.

«Продемонстровані невдалі судження Трампа і його неодноразове неприйняття наукових висновків роблять його гіршою людиною для того, щоб очолити нашу країну під час глобального виклику в галузі охорони здоров’я», — написав Байден у статті, опублікованій в газеті USA Today.

«Хвороби не зупиняються на кордонах. Їм не можна перекрити шлях, збудувавши стіну. Ми не можемо залишатися в безпеці, не допомагаючи іншим бути в безпеці» — вказав Байден.

Він нагадав, що під час спалаху лихоманки Ебола в 2014 році Трамп активно критикував адміністрацію Обами, називавши її «некомпетентною». Байден нагадав, що Трамп, зокрема, виступав за заборону на авіарейси з країн, де були зафіксовані випадки зараження. За словами Байдена, такий захід «тільки б погіршив ситуацію».

«Я починаю думати, що президент не зовсім психічно здоровий. Чому він не заборонив перельоти? Божевільний», — написав Трамп у Twitter в 2015 році. Пізніше він також закликав Обаму добровільно піти у відставку після повідомлення про госпіталізацію в Нью-Йорку пацієнта з симптомами Ебола.

Загальна кількість померлих від коронавірусу в КНР перевищила 80 осіб.

Кількість уражених новим вірусом в Китаї становить, за офіційними даними, близько 2,8 тис. людей.

На територіях за межами материкової частини країни зафіксовані випадки зараження вірусом в Гонконзі, Макао, на Тайвані. Крім того, випадки захворювання виявлені в Таїланді, Австралії, Сінгапурі, Японії, США, Малайзії, Франції та інших країнах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here