Оболонський райсуд Києва розглянув клопотання по обрання запобіжного заходу 14-річному синові народного депутата Ігоря Попова Богдану і вирішив залишити його під цілодобовим домашнім арештом на 60 днів.

Нардеп від Радикальної партії Попов спробував пояснити мотиви свого неповнолітнього сина, який пограбував магазин.

За словами депутата, він точно не знає причин, що спонукали його сина піти грабувати магазин, але останній говорив про вплив і суперечці. Про це Попов розповів в Оболонському суді перед засіданням.

«Він говорить про якийсь вплив, щось на спір було … хтось брав його» на слабо «. Це повна нісенітниця. Зрозуміло, я не вірю в корисливі мотиви. Я не з говорю, що у нас сім’я якась багата, але якщо треба було йому щось, кросівки якісь, то я йому говорив, дочекайся чорної п’ятниці і купи на розпродажі. Такі потреби ми задовольняли. Дурниць ми не купували, він їх і не просив «, — сказав Попов.

Попов уточнив, що під час слідчих дій він мало говорив з сином. «Коли його допитували, ми були присутні, і ми могли чути все, що він говорив. Я міг сказати йому кілька емоційних слів про те, що як від недобре вчинив», — сказав нардеп.

Він додав, що зараз одним з його завдань є з’ясувати, «що це за мотиви були» і надолужити в вихованні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here