Рекордна кількість приватних осіб і організацій підпали під американські санкції з початку цього тижня в зв’язку з Днем захисту прав людини, що відзначалися на цьому тижні, повідомив на прес-конференції в середу держсекретар США Майк Помпео.

«З понеділка США ввели санкції стосовно 68 приватних осіб і організацій з дев’яти країн за обвинуваченнями в корупції і порушенні прав людини в рамках дії закону Магнітського», — сказав глава американської дипломатії.

За його словами, санкції були введені стосовно громадян і структур з ДР Конго, Камбоджі, Латвії, Лівії, М’янми, Пакистану, Сербії, Словаччини та Південного Судану.

«Вчора за порушення прав людини ми ввели санкції щодо двох приватних осіб — колишнього саудівського дипломата Мухаммеда ат-Тайби, який був генеральним консулом в Стамбулі, коли там був убитий саудівський журналіст Джамаль Хашкаджі, другий — Аслан Ірасханов, який зараз обіймає посаду глави УМВС РФ в Грозному», — зазначив Помпео.

«Сьогодні я повідомляю про санкції щодо трьох іранських транспортних компаній», — додав держсекретар.

Він нагадав, що всім структурам і приватним особам, які будуть помічені в контактах з тими, хто занесений до санкційних списків, також можуть загрожувати санкції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here