Закупівлю природного газу для польського ЗПГ-терміналу і його транспортування по трубопроводу через польсько-український інтерконнектор було організовано компанією «ЕРУ Трейдінг».

«ЕРУ Трейдінг» придбала газ на кордоні і розмістила його в сховищі в Україні.

28 листопада 2017 року «ЕРУ Трейдинг» взяла участь в тендері на поставку газу держкомпанії «Укртрансгаз» і стала її єдиним приватним постачальником.

Прес-служба компанії також повідомила, що «ЕРУ» є власником поліса страхування від політичних ризиків від державного агентства США Overseas Private Investment Corporation.

«Двадцятирічний контракт з OPIC забезпечує ЕРУ захист при транспортуванні, зберіганні та продажу газу в Україні», — заявили в прес-службі.

У червні 2017 року польський ЗПГ-термінал у Свіноуйсьце прийняв першу партію американського скрапленого газу. Це перша поставка ЗПГ із США до Східної Європи.

У листопаді 2017 року польська енергетична компанія PGNiG підписала п’ятирічний контракт на поставку ЗПГ з США.

«Енергетичні ресурси України» — девелоперська компанія з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Власниками і керуючими партнерами компанії є Дейл Перрі, Андрій Фаворов і Ярослав Мудрий.

«ЕРУ Трейдінг» — дочірня компанія ЕРУ, енерготрейдер.

Міненерго заявляло, що роздрібна ціна на скраплений газ повинна найближчим часом зменшитись до 12,2 грн./л. внаслідок падіння оптових цін.

Нагадаємо, 30 серпня під стінами СБУ відбувся мітинг через ціни на автомобільний газ. Також учасники акції вимагали відставки заступника голови СБУ Демчини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here