Американська нафтогазова компанія Exxon Mobil в четвер оголосила про намір звільнити 1,9 тис. співробітників у США.

Таким чином, Exxon стала останньою серед найбільших нафтокомпаній, що повідомила про скорочення штату через негативний вплив пандемії COVID-19 на галузь, зазначає The Wall Street Journal.

Основна частина звільнень торкнеться управлінських офісів в Х’юстоні. Звільнення будуть проходити як на добровільній основі, так і примусово, повідомила компанія.

Exxon заявила, що проводить глобальну перевірку штату, який налічує 74 тис. людей. Також на початку жовтня компанія анонсувала скорочення близько 1,6 тис. робочих місць в Європі до кінця 2021 року, а також запропонувала добровільні звільнення працівникам в Австралії.

У п’ятницю Exxon опублікує звітність за липень-вересень. Аналітики очікують, що вперше в своїй історії нафтовиробники оголосять про збитки за підсумками третього кварталу поспіль.

Капіталізація Exxon з початку поточного року впала на 54%, водночас як фондовий індекс Dow Jones Industrial Average опустився менш ніж на 7% за цей період.

Exxon здійснює розвідку і видобуток у понад 30 країнах, зокрема має спільні підприємства на території Росії і Казахстану, а також володіє частками більш ніж у 20 НПЗ і хімічних заводах у всьому світі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here