Генеральна прокуратура України оприлюднила не всі записи розмов у справі лідера партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

Про це повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

«Доказова база не залишається в межах лише тих, які демонструвалися, записів набагато більше», — заявив Лисенко.

За його словами, прокуратура готова провести експертизи цих записів, у тому числі із залученням міжнародних експертів, таких як Федеральне бюро розслідувань або Скотленд-Ярд. Але рішення про звернення в міжнародні організації, в тому числі експертні, повинно прийматися судом.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці готові віддати міжнародним експертам аудіо розмови Саакашвілі та Курченка.

У ГПУ заявили, що акції протесту Міхеіла Саакашвілі відбувалися за кошти наближеного до екс-президента Януковича олігарха-втікача Сергія Курченка.

Генпрокурор представив аудіозапис переговорів людини з голосом, схожим на Саакашвілі та його соратників, з нібито довіреною особою Курченка.

У нібито особистій розмові Саакашвілі й Курченка йдеться про можливості захисту бізнес-інтересів Курченка в Україні. За даними ГПУ, команда Саакашвілі отримала 500 тисяч доларів від Росії.

Саакашвілі спростовує звинувачення. Він назвав «абсолютним фейком» повідомлення ГПУ щодо змови з Курченком.

8 грудня Саакашвілі був затриманий у Києві, а 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів взяти під домашній арешт Саакашвілі та відпустив його на час слідства. Прокуратура подаватимемо апеляцію на рішення суду відпустити Саакашвілі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here