Кампанія з переобрання Дональда Трампа на пост президента в 2020 році зібрала понад $ 30 млн за перші три місяці 2019 року, повідомляють американські ЗМІ.

Загальна сума коштів на нову кампанію, включаючи торішні пожертви, склала більше $ 40 млн.

Відзначається, що Д.Трамп офіційно почав свою передвиборчу кампанію майже одразу після вступу на посаду в 2017 році. Він поставив собі за мету збір коштів для переобрання в розмірі $ 1 млрд.

Згідно з даними кампанії, які вона повідомила Associated Press, майже 99% отриманих пожертвувань дорівнювали $ 200 або менше. Середній розмір пожертвування становив близько $ 34.

Менеджер кампанії Д. Трампа 2020 Бред Парскейл сказав агентству, що збір коштів у першому кварталі показує, що він (Д.Трамп — ІФ) «знаходиться в значно більш сильній позиції на даний момент, ніж будь-який попередній діючий президент, який балотується на переобрання, і тільки продовжує нарощувати імпульс».

Окрім того, уточнюють ЗМІ, кампанія Д. Трампа отримує фінансову допомогу від Республіканського національного комітету, який зібрав понад $ 45млн у першому кварталі 2019 року.

Водночас, зазначають видання, двома кращими кандидатами від демократів у зборі коштів стали сенатор Берні Сандерс з більш ніж $ 18 млн і сенатор Камала Харріс із приблизно $ 12 млн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here