Музикант обговорив з главою Білого дому питання відновлення промисловості в США, тюремну реформу, а також заходи щодо запобігання насильницьких злочинів.

Репер і продюсер Каньє Уест, який є прихильником президента США Дональда Трампа, зустрівся в четвер з ним в Білому домі. Зустріч транслювалася в ефірі телеканалу MSNBC.

На ланч з президентом Уест прийшов в червоній кепці з гаслом Трампа «Зробимо Америку знову великою!». Він пояснив журналістам, що ця кепка надає йому сил. Репер розповів, що гасло привернув його ще під час передвиборної кампанії: «У цій кепці є щось таке, що, коли я її одягаю, то відчуваю себе Суперменом».

Разом з Вестом на зустрічі були присутні дочка президента США Іванка Трамп, а також його зять і старший радник Джаред Кушнер. Музикант обговорив з главою Білого дому хід відбудови промисловості в Америці, тюремну реформу, а також заходи щодо запобігання бандитизму і насильницьких злочинів. У певний момент Уест встав з-за столу і попрямував до Трампу зі словами: «Я люблю цього хлопця, дайте я його обійму». Президент у відповідь знизав реперу руку.

Уест вважається одним з найпопулярніших реп-виконавців в США. Співак отримав в загальній складності 21 статуетку Grammy, ставши таким чином одним з рекордсменів за кількістю нагород цієї музичної премії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here