Будівельники завершили черговий етап будівництва Кримського моста – збірку прогонових будов автодорожньої частини, повністю сформувавши мостове полотно від таманського берега до керченського. Про це повідомляє офіційний ресурс проекту most.life.

«Нитка металоконструкцій загальною вагою понад 100 тисяч тонн протягнута над Керченською протокою між 288 опорами. В майбутньому будівельному сезоні шляховики «одягнуть» Кримський міст в асфальтобетон і до кінця 2018 року підготують до початку руху автомобілів. Останні метри прольотів, який замкнув мостове полотно, насунені від опори № 254 до фарватерної № 253. Це відрізок морської ділянки від фарватеру в бік Керчі, одного з найскладніших в проекті. Траса тут робить віраж, огинаючи мис Ак-Бурун. Така траєкторія прийнята в проекті для збереження пам’ятної та історичної спадщини «Фортеця Керч», розташованої на мисі», – повідомляє most.life.

Загальна вага прольотів, насунутих єдиною ниткою між 34 морськими опорами від керченського берега до фарватерної ділянки, досягає майже 20 тисяч тонн. В цілому мостове полотно автодорожньої частини Кримського моста – це нитка довжиною майже 17 км (ще 2 км на керченському березі автодорога йде по насипу). З них понад 6 км проходять над морською акваторією, поступово піднімаючись з 5 метрів до 35 метрів над фарватером Керч-Єнікальського каналу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here