Слідчі підозрюють колишнього військовослужбовця з ВМС США в тому, що він раніше на цьому тижні відправив посилки з отруйною речовиною рицином в Пентагон. Про це повідомляє в середу телеканал Fox News з посиланням на джерела серед офіційних осіб.

Так, на одній з посилок значилася зворотня адреса, завдяки якій слідчі вийшли на колишнього військовослужбовця, чиє ім’я не називається.

Телеканал зазначає, що ще одна підозріла посилка, адресована президенту США Дональду Трампу, на цьому тижні прийшла в Білий дім, але не вказує, чи містився в посилці рицин.

Також підозріла посилка у вівторок надійшла в офіс сенатора-республіканця Теда Круза, проте дослідження не підтвердили наявність в ній будь-яких небезпечних речовин.

«Посилки з підозрілими субстанціями, як мінімум дві з яких дали позитивну реакцію на наявність рицину, відправлені в Пентагон, Білий Дім і офіс сенатора Теда Круза в Техасі на цьому тижні, були частиною скоординованих дій колишнього моряка ВМС», — повідомляє телеканал.

У вівторок американські ЗМІ повідомили, що в міністерство оборони США доставили дві посилки, в якій фахівці виявили отруйну речовину рицин.

Посилку доставили до відділення поштової кореспонденції міністерства оборони. В головний будинок посилка не потрапила.

Рицин — токсична речовина рослинного походження, небезпечна для людини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here