Королева Великої Британії Єлизавета II подарувала президенту США Дональду Трампу рідкісне видання книги Вінстона Черчілля «Друга світова війна». Про це ВВС News повідомили в прес-службі Букінгемського палацу.

Видання 1959 року з позолоченим обрізом переплетене в темно-червону обкладинку c позолотою. Зверху на обкладинці зображена золота монограма Єлизавети II, також палітурку прикрашено стрічками ручної вишивки, виконаної в кольорах прапора США.

Королева також подарувала президенту набір ручок Parker Duofold. До нього увійшли пір’яна і кулькова ручки, а також ручка c ексклюзивним дизайном для Єлизавети II — з обсидіановими вставками і королівською монограмою.

Перша леді США Меланія Трамп отримала виконану за спецзамовленням срібну скриньку з емалевою накривкою ручної роботи. Її дизайн повторює оформлення стелі музичної кімнати Букінгемського палацу, з трояндами, квітами будяка і конюшиною — емблемами Англії, Шотландії та Ірландії.

Єлизавета II прийняла Дональда і Меланію Трамп в Букінгемському палаці 3 червня. Президент і принц Вельський Чарльз провели огляд військ. Потім королева показала гостям спеціально підібрану виставку експонатів з королівської колекції, присвячену історії відносин Великої Британії і США.

Візит Трампа до Великої Британії триватиме три дні. Він став частиною європейського турне президента, приуроченого до 75-річчя висадки союзних військ у Нормандії в 1944 році.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here