Поширення епідемії, викликаної новим коронавірусом, може зумовити зростання кількості робочих місць у США, заявив міністр торгівлі США Вілбур Росс.

«Я думаю, це сприятиме більш швидкому поверненню робочих місць до Північної Америки. Деяких — до США. Можливо, деяких — до Мексики», — сказав він в інтерв’ю Fox Business Network у четвер.

Він зазначив, що не хоче говорити про «перемогу» на тлі поширення «дуже небезпечного захворювання».

«Але факт у тому, що у компаній з’являється ще один критерій, який вони враховують, коли аналізують свій ланцюжок постачань», — додав він.

За останніми даними, в Китаї зафіксовано майже 8 тис. випадків зараження, померли 170 осіб. У США було підтверджено п’ять випадків зараження.

Рішенням президента США Дональда Трампа в країні сформовано спеціальну робочу групу з боротьби з коронавірусом. Очолює групу міністр охорони здоров’я Алекс Азар, який координує свою роботу з Радою національної безпеки.

Швидке поширення епідемії у світі створило загрози для економіки. Ринки акцій знижуються у Європі та Азії. Ф’ючерси на індекси США також знижуються через побоювання, що вірус завдає шкоди економіці Китаю та пригнічує споживчу активність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here