Колишній мер Нью-Йорка, мільярдер Майкл Блумберг буде готовий витратити на свою президентську кампанію понад $ 100 млн з власних коштів, якщо в результаті прийме рішення балотуватися на пост глави держави в 2020 році. Про це повідомив у четвер телеканал CNBC.

Раніше Блумберг в інтерв’ю агентству Associated Press повідомляв, що в лютому остаточно визначиться з можливістю своєї участі в наступних президентських перегонах.

Як передає CNBC з посиланням на політичного радника Блумберга Говарда Вулфсона, екс-мер буде готовий витратити суму, що значно перевищує зазначені $ 100 млн. Як нагадав Вулфсон, мільярдер витратив близько $ 100 млн з власних коштів під час участі у виборах мера в 2009 році.

Як зазначає CNBC, Блумберг таким чином може отримати значну перевагу перед найбільш популярними демократами, які заявляли про амбіції вступити в боротьбу за посаду глави держави, проте не володіють такими великими коштами. Серед найбільш ймовірних кандидатів від Демократичної партії телеканал називає колишнього віце-президента США Джозефа Байдена, а також сенаторів Корі Букера (від штату Нью-Джерсі), Елізабет Уоррен (від штату Массачусетс), Камалу Харріс (від штату Каліфорнія).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here