Представник Києва в гуманітарній підгрупі на мінських переговорах, лідер громадського руху «Український вибір — право народу» Віктор Медведчук заявив, що успішний обмін полоненими між Києвом і самопроголошеними Донецької і Луганської народними республіками (ДНР і ЛНР) був би неможливий без участі президента Росії Володимира Путіна.

Лідер «Українського вибору» також вважає, що «величезну роль у звільненні людей зіграла православна церква». «Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило не тільки підтримав прохання про обмін, з якої я звернувся до Володимира Путіна, але і взяв участь в організації заключного, найбільш відповідального етапу переговорного процесу», — наводяться слова Віктора Медведчука на сайті руху.

Вчора на лінії розмежування між українською армією і силами самопроголошених республік Донбасу пройшов найбільший обмін полоненими з початку конфлікту. Домовленість про звільнення більшої частини осіб, утримуваних сторонами конфлікту, була досягнута після більш ніж річних переговорів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here