Мемуари колишньої першої леді США Мішель Обами під назвою «Становлення» (Becoming) можуть стати найпопулярнішою автобіографією в історії видавничого бізнесу, пише Financial Times.

За даними медіагрупи Bertelsmann, за п’ять місяців уже продано понад 10 млн екземплярів цієї книги, включаючи видання в твердій і м’якій обкладинці, в електронному форматі й у вигляді аудіокниги. Голова Bertelsmann Томас Рабе назвав ці мемуари «найпомітнішим творчим успіхом минулого року».

У 2017 році видавництво Penguin Random House, що входить до групи Bertelsmann, заплатило рекордну суму за права на публікацію мемуарів Барака Обами та його дружини — $65 млн. Версію подій від Б.Обами поки що не опубліковано.

Книгу колишньої першої леді США перекладено 31 мовою, вона також продається в Австралії, Великій Британії, Франції, Німеччині та багатьох інших країнах.

Мемуари поділено на три частини: «Стаючи мною», «Стаючи нами» і «Стаючи великим». У книзі дружина колишнього президента США Б.Обами розповідає про роки, коли вона була першою леді США, про її стосунки з чоловіком, а також про те, за що вона недолюблює нинішнього американського лідера Дональда Трампа.

За даними Nielsen, наразі «Становлення» посідає 11-те місце в топ-20 найпопулярніших біографій і мемуарів, проданих у Великій Британії з кінця 90-х років.

У рамках просування мемуарів М.Обама з листопада об’їхала десятки міст США. З квітня розпочнеться міжнародне турне: Лондон, Копенгаген, Стокгольм, Осло, Париж, Амстердам. Квитки на більшість заходів розпродаються за лічені хвилини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here