Центральна виборча комісія Росії відмовила опозиціонеру Олексію Навальному у висуванні кандидатом на пост президента країни на виборах 2018 року. Пряма відеотрансляція з засідання ЦВК у понеділок, 25 грудня, доступна на YouTube.

Раніше ЦВК відмовила в реєстрації групи виборців на підтримку самовисування на вибори президента журналіста Олега Лур’є через судимість потенційного кандидата. Член комісії Борис Ебзеев вказав, що той був засуджений на чотири роки і звільнився з місць позбавлення волі в 2011 році за злочин, який відноситься до числа тяжких. У зв’язку з цим він не може брати участь у виборах протягом 10 років після зняття і погашення судимості.

Центрвиборчком також відмовив в реєстрації групи виборців на підтримку підприємця Сергія Полонського. «Аналіз документів показав, що кількість учасників групи, створеної на підтримку самовисування кандидата, було щонайменше 500 людей, що заборонено законом і тому є недостатнім для того, щоб цю групу зареєструвати», — сказав член ЦВК Євген Шевченко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here