Посли країн «Великої сімки» закликали президента Петра Порошенка до плавної передачі влади його наступнику Володимиру Зеленському.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на повідомлення французького головування в G7 у Twitter Групи підтримки України.

«Посли G7 сьогодні зустрілися з президентом Порошенком, аби обговорити прогрес, здійснений у сфері реформ за його президентства. Вони привітали досягнення президента Порошенка і обмінялися з ним думками щодо поступу, який мусить бути забезпечений у подальшому», — йдеться в повідомленні.

«Посли G7 закликали до плавної передачі влади, що дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ», — наголошується в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба президента, Порошенко у свою чергу закликав країни «Великої сімки» та ЄС продовжити підтримку України

«Я звертаюсь до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим», — сказав президент.

Також він подякував послам «за сильну позицію дотримання принципу «нічого про Україну без України».

Порошенко підкреслив, що питання України є об’єднуючим елементом у зовнішній політиці «Великої сімки» та Європейського Союзу, і повинно залишатися таким і в майбутньому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here