Посол Канади в Україні Роман Ващук прокоментував відмову лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі давати свідчення Генеральній прокуратурі України, заявивши, що в Канаді громадяни не обирають, з яким правоохоронним органом їм спілкуватись.

«У Канаді громадяни не вибирають, з яким правоохоронним органом вони розмовляють», — заважив посол у коментарі. Крім того, Ващук засудив вчорашню спробу частини учасників акції «Марш за імпічмент» захопити Жовтневий палац у центрі Києва. «Я щодо вчорашньої акції висловився критично, бо я вважаю, що підтримання публічного порядку, дотримання правил всіма… є надзвичайно вважливим», — додав посол.

Як повідомлялось, сьогодні, 18 грудня, Саакашвілі у фойє будівлі Генпрокуратури у Києві заявив, що піде на допит до Служби безпеки України, а в Генеральну прокуратуру України — ні. «Вони мене звинуватили у держперевороті. Нехай СБУ це розслідує. Ми їм (ГПУ) передали своє вітання. І я чекаю на виклик на допит в СБУ, де я буду давати всі необхідні покази», — сказав Саакашвілі. Його адвокат Руслан Чорнолуцький додав, що справа стосовно Саакашвілі, відкрита 4 грудня за ознаками ч. 1. ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності) Кримінального кодексу України, підслідна СБУ, тому на допит до ГПУ його клієнт не піде.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here