Генпрокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс у рамках широкого адміністративного розслідування ділових відносин президента Дональда Трампа направила до Trump Organization запит із проханням надати документи про гонорари його дочки Іванки Трамп, повідомляє американська газета New York Times із посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За інформацією видання, розслідування про шахрайство в штаті Нью-Йорк стосовно Трампа було розширено. До нього включено справу про списання податків на мільйони доларів, які, за твердженнями співрозмовника The New York Times, пішли на оплату гонорарів Іванки Трамп.

Зазначається, що аналогічну повістку направив до компанії Трампа окружний прокурор Мангеттена Сайрус Венс-молодший, який також проводить кримінальне розслідування.

Прокуратура розпочала перевірку після недавнього розслідування New York Times про податкову історії Трампа, яка показала, що президент багато років майже не платив федеральний прибутковий податок.

У свою чергу агентство Associated Press (AP) не змогло підтвердити наявність запиту від окружного прокурора Мангеттена, проте наявність запиту від генпрокурора штату джерело AP підтвердило.

Раніше The New York Times опублікувала статтю, в якій стверджувалося, що Трамп у 2016 та 2017 роках виплатив як податки лише по $750. Також журналісти видання стверджують, що він не заплатив прибутковий податок за 10 років.

Трамп на прес-конференції в Білому домі заперечував інформацію про ухилення від сплати податків. Президент США додав, що цією статтею про нього журналісти New York Times хотіли перед виборами «створити невелику історію».

Адвокат Trump Organization Алан Гартен заявив цій газеті, що «більшість фактів, якщо не всі, неточні».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here