На непідконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей створені «самодостатні військові формування», які «захистять народ Донбасу від різанини націоналістичними батальйонами». Про це президент РФ Володимир Путін заявив на прес-конференції, реагуючи на слова українського журналіста Романа Цимбалюка про те, що кремлівська пропаганда залякує жителів окупованих територій «різаниною» при деокупацію.

Путін заявив, що журналіст, який задав питання «швидше, проявив свою позицію».

«Першоджерелом» війни Росії проти України російський лідер вважає «державний переворот, озброєне неконституційне захоплення влади» в Києві, з яким, «як відомо, частина народу не погодилась і почала з цим боротися».

«Російської армії на території Донбасу немає», — повторив він кремлівський штамп.

При цьому господар Кремля додав, що «там дійсно створені певні військові міліцейські формування, які є самодостатніми і готові відбити будь-які великомасштабні акції проти Донбасу».

«Ми вважаємо, що це відповідає інтересам тих людей, які проживають на цій території, тому що, якщо у них такої можливості не буде, та різанина, про яку ви сказали, і навіть гірше, ніж в Сребрениці, буде здійснена так званими націоналістичними батальйонами. І їх ніщо не зупинить, в тому числі і звернення, як мені радили деякі західні колеги, в правозахисні міжнародні організації», — розповів Путін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here