За словами генерала, зусилля Росії спрямовані на те, щоб посварити спільноти і налаштувати їх одну проти одної.

Радник Дональда Трампа з питань безпеки, генерал Герберт Макмастер звинуватив Росію у «витонченій підривній кампанії», спрямованій проти вільних і відкритих товариств.

«Необхідно придивитися до того, що насправді робить Росія. Зрозуміло, ми повинні протистояти її дестабілізуючій поведінці і витонченій кампанії з дезінформації та пропаганди», – заявив Макмастер.

За словами генерала, зусилля Росії спрямовані на те, щоб посварити спільноти і налаштувати їх одну проти одної.

«Особливо в демократичному світі, в вільних і відкритих суспільствах, – додав він. – Росія використовує відкритість і свободу інших країн, щоб послабити їх, поставити під сумнів їх вирішення».

«Я впевнений, що Росія причетна до кампанії, спрямованої на те, щоб підірвати нашу довіру до демократичних інститутів, демократичних процесів – в тому числі і виборів», – продовжив радник.

Він підкреслив, що дії Росії під час американських виборів були спрямовані на обидві сторони політичної боротьби в США.

«Вона (Росія) буде підтримувати і ліві, і праві сили. Її мета – створити напругу, отруйну середу, підірвати нашу віру в те, хто ми є», – сказав генерал.

Головне завдання зараз, за словами Макмастера, надати цим діям Росії розголосу.

Раніше в Кремлі назвали «імперською» нову стратегію національної безпеки США, в якій, за словами прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова, демонструється небажання США відмовлятися від «однополярного світу».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here