РФ має звільнити полонених українських моряків, повернути судна ВМС і не перешкоджати морському транзиту

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер і посол США в Україні Марі Йованович під час зустрічі у вівторок у Києві з міністром оборони України Степаном Полтораком відзначили неприйнятність агресії Росії.

«Спецпредставник Волкер і посол Йованович зустрілися з міністром оборони Степаном Полтораком і наголосили, що агресія Росії неприйнятна. Росія має звільнити українських членів екіпажу, повернути українські судна, а також не перешкоджати морському транзиту до і з українських портів», — повідомляється на сторінці посольства США в Україні у вівторок увечері.

У свою чергу міністр оборони України С.Полторак за підсумками зустрічі з К.Волкером повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook, що поінформував спецпредставника Держдепу про ситуацію з безпеки, яка склалася навколо України, і про незаконні дії Російської Федерації в Керченській протоці.

«Наголосив на необхідності продовження та посилення тиску на дії агресора у зв’язку з мілітаризацією Росією окупованих територій і подальшим загостренням ситуації в регіоні», — зазначив глава Міноборони України.

Він також повідомив, що висловив сподівання на подальшу підтримки з боку США у звільненні українських військовослужбовців, яких незаконно утримують у російській в’язниці, а також боротьбі за територіальну цілісність України.

«У рамках зустрічі також поінформував про заходи, що проводяться Збройними силами та усіма державними органами України у період воєнного стану. Упевнений, що всі заходи, передбачені на цей період, будуть виконані, і це ефективно вплине на боєздатність ЗСУ», — додав міністр.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here