Міністерство спорту Російської Федерації заявляє, що лижники і бобслеїсти, відсторонені від Олімпіад і позбавлені нагород за ОІ-2014, не мають наміру повертати медалі і проситимуть Міжнародний спортивний суд в Лозанні до розглянути їх позови до Олімпіади-2018.

«Федерація бобслею Росії і Федерація лижних гонок Росії готові подати апеляції в CAS і проситимуть про прискорений розгляд позовів, щоб встигнути до Олімпійських ігор», — йдеться в повідомленні міністерства.

«Мінспорту надає і надаватиме всебічну підтримку всім спортсменам, які були дискваліфіковані рішенням комісії МОК», — наголошується в повідомленні.

ОІ-2018 в Пхенчхані пройдуть з 9 по 25 лютого наступного року.

Нагадаємо, російських спортсменів почали дискваліфікувати після публікації доповіді Річарда Макларена про масове використання допінгу в Росії. У розслідуванні говорилося, що близько тисячі російських спортсменів систематично порушували антидопінгові правила в період з 2012 по 2014 роки. За даними Макларена, «брудні» допінг-проби збірної Росії підміняли на «чисті» за участю міністерства спорту і за активного сприяння ФСБ.

Через допінг Росія втратила перше місце в медальному заліку Олімпіади в Сочі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here