Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі має намір відновити марші своїх прихильників по центру Києва з 21 січня, повідомила його прес-секретар Тетяна Баграновская.

В середині грудня Саакашвілі заявив, що найближчим часом не буде закликати до численних мітингів через події у Жовтневого палацу в центрі Києва.

«Двадцять першого січня в неділю відбудеться марш», — цитує у вівторок слова Баграновской агентство «Українські новини». Вона також повідомила, що прибирати наметове містечко біля будівлі Верховної Ради не будуть.

Прихильники Саакашвілі раніше неодноразово проводили марші та мітинги за прийняття закону про імпічмент. Після акції 17 грудня прихильники екс-президента Грузії спробували штурмом взяти Жовтневий палац, де в цей час проходив концерт. У будівлі сталися зіткнення з силовиками. Пізніше, після призову Саакашвілі більшість мітингувальників покинули палац і попрямували до Верховної ради. Вони заявили, що подія стала результатом провокації і що є прихильниками мирного протесту. Поліція повідомила про порушення за цим фактом трьох кримінальних справ.

З 17 жовтня у будівлі Ради в Києві проходить безстрокова акція протесту, учасники якої вимагають скасувати депутатську недоторканність, провести виборчу реформу і прийняти закон про створення антикорупційного суду. Спочатку співорганізаторами акції виступали політичні сили різного спрямування, в тому числі партія Саакашвілі «Рух нових сил». Після першого тижня мітингів більшість учасників заявили про вихід з протесту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here