Затриманного сьогодні, 12 лютого, у ресторані «Сулугуні» у Києві Міхеїла Саакашвівлі було, згідно з рішенням суду, депортовано до Польщі.

Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Державної прикордонної служби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції України довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування.

За його словами, під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі.

«Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку», — додав прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Він нагадав, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнавСаакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

«У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», — підсумував прес-секретар Держприкордонслужби.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here