Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб країни-агресора.

Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження.

Затриманим Службою безпеки України чиновником уряду за співпрацю з російськими спецслужбами виявився заступник керівника служби протоколу глави уряду і особистий перекладач прем’єр-міністра України Станіслав Єжов.

Оперативники задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльность урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку.

За сприяння керівництва уряду, агента російських спецслужб співробітники СБУ затримали прямо на робочому місці.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, тривають першочергові процесуальні дії, зокрема обшуки за місцями роботи та проживання чиновника. Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину.

За даними «Українських новин», СБУ затримала за підозрою у співпраці з спецслужбами Росії заступника керівника протоколу прем’єр-міністра України Станіслава Єжова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here