Сенат США схвалив проект оборонного бюджету на 2020 рік, який містить положення про санкції щодо компаній, які беруть участь у будівництві «Північного потоку-2», повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Американський Сенат щойно підтримав законопроект, який затверджує оборонний бюджет США на 2020 рік (NDAA). Також він впроваджує обов’язкові санкції щодо компаній та осіб, які прокладають труби на будівництві «Північного потоку-2″ або допомагають це робити», — написав Коболєв на сторінці у Facebook у вівторок увечері.

Він зазначив, що за законопроект проголосували 86 сенаторів, восьмеро проголосували проти.

«Законопроект набуває чинності після того, як його підпише президент Трамп. Очікується, що це відбудеться протягом декількох днів», — йдеться у повідомленні.

Коболєв додав, що після цього компанії, задіяні на будівництві «Північного потоку-2», повинні будуть завершити роботи протягом найближчого часу або опиняться під санкціями США.

«Дякую нашим друзям в Україні та за кордоном за підтримку на цьому шляху… Ще один важливий крок зроблено. Працюємо далі», — підсумував голова НАК «Нафтогаз України».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here