Учасник президентських перегонів в США, 78-річний демократ Берні Сандерс скасував передвиборчі заходи через операцію на серці, повідомляє АР з посиланням на його штаб. Операція була потрібна через блокування артерії.

Хірургічне втручання було позаплановим. Сандерсу стало недобре 1 жовтня під час чергового заходу. Його оглянули лікарі і вирішили відправити в операційну. Там йому поставили два стенти, які розширюють судини. Після операції він вже прийшов до тями, розмовляє і у нього гарний настрій, заявили в штабі.

Увечері у вівторок менеджер кампанії Сандерса Фаїз Шакір в ході телеконференції з виборцями відзначав успіхи в зборах пожертвувань на кампанію, але нічого не сказав про проблеми політика зі здоров’ям, зазначає АР.

Раніше Сандерс скасував кілька заходів у Південній Кароліні через втрату голосу.

Берні Сандерс — найстарший з демократів, які претендують на участь у президентських виборах. Окрім нього, ще двом висуванцям більше 70. АР нагадало, що ця обставина викликала суперечки про те, чи не потрібно партії підтримати нове покоління політиків.

Перші внутрішньопартійні праймеріз демократи проведуть 11 лютого 2020 року в Нью-Гемпширі.

У 2016 році Сандерс був одним з основних претендентів у кандидати в президенти поряд з Гіларі Клінтон. Колишня держсекретар виграла праймеріз, але на виборах поступилася республіканцеві Дональду Трампу.

Сандерс з 2007 року є сенатором від Вермонту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here