Директор московської фабрики «Меншовик» Ілля Авер’янов сьогодні влаштував стрілянину в будівлі підприємства. Одна людина загинула. Спецназ прочесав всю територію фабрики, але не знайшов бізнесмена, в столиці ввели план «Сирена».

Як повідомляє прокуратура, Авер’янов відкрив вогонь, коли на підприємство прийшли пристави, щоб стягнути борги. Він дістав карабін «Сайга» і кілька разів вистрілив. Загинув охоронець Олексій Костиков, який намагався зупинити зловмисника.
За неофіційною інформацією, підозрюваний взяв в заручники кілька людей, проте поліція це не підтвердила. Як розповів РІА Новини очевидець, з вікон будівлі вистрибнули двоє людей.

В результаті силовики пішли на штурм, вони кілька годин шукали Авер’янова на території підприємства площею близько 15 тисяч квадратних метрів, однак не знайшли його. Він встиг втекти до того, як поліція виставила оточення. При цьому зброя чоловік залишив, його вже вилучили. Підозрюваного шукають по всьому місту.

Порушено кримінальну справу за статтями «Вбивство» і «Незаконні оборот зброї».

Авер’янов заявив, що застосував зброю з метою оборони. Він також розповів, що у нього забрали підприємство всупереч його бажанню.
«У мене за підробленими документами відібрали фабрику, розорили мене. У мене вісім дітей. Ви знаєте, я чотири роки б’юся <…>. Сьогодні вранці я прийшов на роботу, мене стали брати штурмом — з пістолетами, зі зброєю», — повідомив чоловік радіостанції Business FM.

Адвокат Авер’янова також наполягає на версії самооборони. Юрист додав, що, за словами його клієнта, в будівлю «в супроводі судового пристава незаконно проникли» близько десяти чоловік з битами, які потім відкрили вогонь.

У Генпрокуратурі інформували, що Авер’янов кілька разів подавав заяви зі скаргами на шахрайські дії.

Авер’янов раніше зобов’язався віддати будівлю фабрики компанії «Денем Хол» в рахунок погашення боргу, пише «Коммерсант». Цьому кредитору підприємство заборгувало понад 140 мільйонів рублів. Одним із засновників «Денем Хол» є Шамсутдін Раджабов.
Вісімнадцятого січня Арбітражний суд Москви розгляне його заяву про банкрутство «меншовиків». Суд зобов’язав представників фабрики надати статут, бухгалтерський баланс з розшифровками дебіторської і кредиторської заборгованості, відомості про суму боргу і про майно.

Колишні співробітники відзначили, що на фабриці кілька років була непроста ситуація, в тому числі по виплаті зарплати і умов для іногородніх робітників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here