Окружний суд Гааги відхилив прохання адвокатів захисту надати їм додатковий час для розслідування альтернативних версій причин авіакатастрофи малазійського Boeing рейсу MH17 над Донбасом.

Зокрема судді заявили, що сторона захисту не надала чіткого альтернативного сценарію розслідування, тоді як інформація про інші версії катастрофи вже є частиною матеріалів справи.

Також у суді зазначили, що з деякими запитами на про додатковий час для розслідування адвокати затягнули, їх можна було подати раніше.

На засіданні Окружного суду Гааги у середу, 25 листопада, адвокати одного з чотирьох обвинувачених у справі спецпризначенця ГРУ Олега Пулатова просили заново допитати експертів, свідків та дослідити усі докази.

Сторона обвинувачення наполягала на відхиленні цих клопотань. Судді з цим погодились, зазначивши, що суд повинен домогтися того, щоб розгляд справи проводився без затягування часу.

Нагадаємо, наразі проходять чергові слухання у Нідерландах щодо справи про збиття Малазійського боїнга над Донбасом у 2014 році. 3 листопада Олег Пулатов, єдиний з чотирьох обвинувачених у справі, який вирішив себе захищати, вперше особисто відповідав на запитання суддів. Раніше його позицію представляли адвокати. Його захист показав відеозапис, де Пулатов особисто відповідав на запитання. Відео попередньо записали у Москві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here