Розгляд справи по суті в суді щодо збитого рейсу МН17 може розпочатися лише в лютому 2021 року, проте точна дата ще не відома.

Відповідну інформацію розміщено на сайті суду щодо МН17 у п’ятницю, після чергового судового засідання.

«Оскільки захист і адвокат родичів заявили, що їм треба більше часу для підготовки, обвинувачення пропонує призначити слухання по суті справи на лютий і березень 2021 року і надати родичам слово в травні та червні 2021 року», — йдеться в повідомленні.

Коментуючи хід засідання в п’ятницю, в суді констатували, що обвинувачення відреагувало на запити захисту одного з обвинувачених Олега Пулатова щодо проведення додаткового слідства і запропонувало, щоб суд відхилив більшість цих запитів.

«Проте обвинувачення пропонує провести ще одне додаткове розслідування, призначивши для цього експертів. Обвинувачення також підтримує прохання допитати обмежену кількість свідків і готове відповісти на додаткові запитання захисту, наприклад про телекомунікаційні дані», — йдеться в повідомленні.

Реагуючи на позицію обвинувачення, адвокати Пулатова поінформували обвинувачення про право допитувати свідків і подавати запити на проведення розслідування, за винятком випадків, коли захист не має до них обґрунтованого інтересу. «Захист наполягає на багатьох своїх запитах на розслідування і вважає, що слідство було неповним», — йдеться в прес-релізі.

Очікується, що суд оголосить своє рішення стосовно того, які запити захисту відхилено, а які задоволено, в п’ятницю 3 липня. «Усе це служить для підготовки до розгляду справи по суті. Коли справу буде розглянуто по суті, поки ще не визначено», — повідомили в суді.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here