Одночасно Окружний адмінсуд Києва розглядає питання прийняття позову опозиційного політика до Державої міграційної служби.

Окружний адмінсуд Києва відхилив позов лідера партії Рух Нових сил Міхеіла Саакашвілі до Мін’юсту та прокуратури, в якому той просив визнати незаконними розгляд запиту Грузії про його екстрадицію і проведення із цього приводу екстрадиційної перевірки. Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

«Днями суд відмовив у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом Саакашвілі до Міністерства юстиції та прокуратури Києва», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в позові політик просив визнати протиправним ухвалення Мін’юстом до розгляду клопотання Грузії про його видачу, а також просив визнати протиправною екстрадиційну перевірку на підставі цього клопотання.

Також повідомляється, що в ОАСК надійшов позов Саакашвілі до Державної міграційної служби. У ньому позивач просить визнати «протиправною та незаконною» бездіяльність ДМС, яка не розглянула в термін скаргу і повідомлення про відмову в оформленні документів для визнання Саакашвілі біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Крім того, опозиціонер просить суд зобов’язати ДМС розглянути відповідні скаргу і повідомлення.

«Зараз суд розглядає питання відкриття провадження у справі», — відзначили в ОАСК.

26 грудня 2017 року Саакашвілі заявив, що загроза його екстрадиції до Грузії відстрочена до наступного року, оскільки суд переніс засідання за його позовом до ДМС на 3 січня 2018-го.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here