Екс-держсекретар США Рекс Тіллерсон висловив думку, що різниця в поведінці і цінностях між ним і президентом США Дональдом Трампом могла стати причиною його звільнення в березні цього року.

«Я думаю, що звільнення з посади держсекретаря було частково пов’язано з тим, що у мене і у Трампа різні стилі поведінки. У нас різна система цінностей», — сказав Тіллерсон в ефірі американського телеканалу CBS.

«Коли президент говорив: Ось те, що я хочу зробити, і ось, як саме», я відповідав йому:» Я розумію, що Ви хочете це зробити, але Ви не можете робити це таким чином. Це порушує закон», — підкреслив він.

При цьому Тіллерсон описав Трампа як «вельми недисципліновану людину, яка не любить читати, не любить вивчати доповіді і не бажає вникати в подробиці багатьох питань».

«Він діє відповідно до своїх інстинктів, і в деяких випадках це виглядає як імпульсивність. Але він не прагне діяти імпульсивно. Я думаю, він дійсно намагається діяти у відповідності зі своїми інстинктами», — вважає екс-держсекретар США.

У березні президент США Трамп оголосив, що вирішив відправити у відставку держсекретаря Тіллерсона і запропонував призначити на його місце директора ЦРУ Майка Помпео. Президент пояснив, що Помпео розділяє його зовнішньополітичні погляди куди більшою мірою, ніж Тіллерсон.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here